logo TAYBO.NET

Hizmetlerimiz

İnternet çözümlerinin büyük bir bölümünü kapsayan bir hizmet yelpazemiz bulunmaktadır. Hem talep edilen projeler üzerinde, hem de gereksinime uygun proje üretimi ve çözümlerinin sunulması konularında iddialıyız.

· Web Sitesi Hazırlanması

Ele aldığımız projeler, ister 5 sayfalık tanıtım içerikli bir site olsun, ister geniş ve dinamik içerikli portal tipi bir site olsun, aynı titizlik ve anlayışla ele alınmaktadır. Wordpress site kurulumu üzerine web tasarım hazırlamak ve tema olarak yerleştirmek, sıfırdan gereksinime uygun web yazılım tabanlı web sitesi hazırlamak ve web tasarımını yapmak gibi hizmetler sunmaktayız.

· Kurumsal Yazılım Geliştirme

Özellikle firmalar için, farklı yetkilere sahip çok kullanıcılı yazılımların üretilmesi bu kapsama girmektedir. Gerek yığın verilerle yapılan karmaşık hesaplama ve raporların hazırlanması, gerekse çeşitli amaçlara hizmet edecek olan otomasyon yazılımları, müşterinin gereksinimleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

· Web Sitelerinin Bakımı

Bu kapsamda hazırdaki web sitelerinin, iyileştirilmesi, veri tabanı ve yüklü içeriklerin düzenlenip, temizlenmesi, içerik yönetiminin sürdürülmesi gibi hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetler müşterilerimizin gereksinimlerine göre istenirse tek seferlik yada rutin olarak yapılmaktadır.

· Danışmanlık

Firmaların yada kişilerin gereksinimlerinin belirlenip, uygun çözüm alternatiflerinin araştırılması ve müşterinin bu konularda yönlendirilmesidir. Ayrıca talep halinde firmalara entegre şekilde çalışılarak işleyiş sırasında da öneriler sunulmaktadır.

Web teknolojileri, web yazılım, web tasarım, kurumsal yazılımlar.

Taybo Bilişim Hizmetleri
Kozyatağı Mah. Kozyatağı Sok. 29/29 Kadıköy - İSTANBUL
532 622 66 56

TAYBO.NET