logo TAYBO.NET

Referanslarımız

Aşağıda yakın zamanda çalışılmış ve daha önceki zamanlarda yapılmış site örnekleri verilmiştir.

Referanslarımızın daha büyük resimlerini açmak için küçük resimlere tıklayınız.

•Yakın zamanda yapılan çalışmalar

Seramik Atölyesi Tayfun Duran Seramik Atölyesi Seramik Atölyesi http://tayfunduranseramik.com/ Tasarım [wordpress] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Tayfun Duran Seramik Atölyesi web sitesi wordpress üzerine tasarlanan özel grafik çalışmayla hazırlanmıştır.

Seramik Atölyesi Ardina Car CareSanal Mağaza http://www.ardinacarcare.com.tr/ [open cart] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Ardina Car Care web sitesi Open Cart ile hazırlanmıştır.

Seramik Atölyesi İstanbul Business Life Kurumsal Organizasyon http://ibl.com.tr/ [wordpress] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

İstanbul Business Life web sitesi wordpress ile hazırlanmıştır.

Seramik Atölyesi Aslı Ertürk Seramik Atölyesi Atölye http://aslierturkseramik.com/ Tasarım [wordpress] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Aslı Ertürk Seramik Atölyesi web sitesi wordpress üzerine tasarlanan özel grafik çalışmayla hazırlanmıştır.

Devres Law Office Devres Law Office http://devres-law.com/ [wordpress] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Devres Law Office web sitesi wordpress üzerinde hazırlanmıştır.

Golden Horn Brass Golden Horn Brass Müzik Grubu http://www.goldenhornbrass.org Yazılım, tasarım [php] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Golden Horn Brass web sitesi kendi php frameworkümüzü kullanarak hazırlanmıştır. Tüm içerik yönetim paneli aracılığı ile yönetilebilmektedir.

Kent ve Demiryolu Kent ve DemiryoluPortal http://kentvedemiryolu.com [wordpress] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Kent ve Demiryolu web sitesi wordpress üzerinde hazırlanmıştır.

İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Günlüğü Blog http://www.insankaynaklarigunlugu.com [wordpress] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

İnsan Kaynakları Günlüğü web sitesi Wordpress kullanılarak hazırlanmıştır.

Nurşen Kaya Nurşen Kaya Koçluk http://nursenkaya.net Tasarım [wordpress] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Nurşen Kaya Değişim Koçluğu web sitesinin tüm içeriği yönetim paneli aracılığı ile işlenebilmektedir. Her sayfada ayrı ayrı gözüken özlü sözler ve ana sayfa içeriği de yine panel aracılığıyla yönetilebilmektedir.

Uğur Emlak Uğur Emlak Emlak http://www.uguremlak.com.tr Yazılım ve tasarım [php] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Uğur Emlak web sitesi CodeIgniter kullanılarak hazırlanmıştır.

Hayal Sokağı Hayal Sokağı Organizasyon http://hayalsokagi.com Yazılım ve tasarım [php] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Hayal Sokagi web sitesi CodeIgniter kullanılarak hazırlanmıştır. Sitenin tüm içeriği yönetim paneli yardımıyla yönetilmektedir. Sayfalarda arama motoru optimizasyon (SEO) çalışması yapılmıştır.

Halkla İlişkiler Halkla İlişkiler Platformu Topluluk Portalı http://halklailiskiler.com.tr Tasarım ve yazılım [php] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Halkla İlişkiler İletişim Platformu, içerik yönetim sistemi ile yönetilen bir sitedir. Üyelik sistemi ile birlikte çalışmaktadır. Üyelerinde haber, makale vb., içerik girmeleri, ilan eklemeleri mümkündür. Ayrıca PR-EXPO adı altında sektör rehberi tarzında bir yazılım da çalışmaktadır. Bu bölüme üye olan firmalar kendi bölümlerinde alfabetik olarak dizilmektedirler. Dilerlerse ücreti karşılığında her sektör bölümünün vitrinine reklam verip, kendilerine ait fotoğraflı bir tanıtım sayfası da hazırlayabilmektedirler. Sitede basit bir mailing modülü de çalışmaktadır.

Cumhur Ersin Cumhur Ersin Gayrimenkul http://cumhurersin.com Tasarım ve yazılım [php] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Cumhur Ersin web sitesi modern yüzlü bir emlak sitesi olarak hazırlanmıştır. Sitenin alt yapısında bir yandan bir gayrimenkul ofisinin web sitesinin sahip olabileceği tüm özellikleri barındırırken, bir yandan da tanıtım sayfaları içermektedir. Haber modülünün yanısıra belli bölgeler ve siteler için alt sayfalar oluşturulup, içerik hazırlanabilmektedir. Ayrıntılı bir iletişim formu kullanılmıştır.

Appealing Wedding Accessorywiz Cep telefonu aksesuarları http://www.accessorywiz.com Tasarım ve altyapı geliştirme, işlevsellik ekleme [php, smarty] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Accessorywiz sitesi CS-Cart v1 üzerinde çalışan bir internet mağazasıdır. Müşterinin kendisine ait bir ürün veritabanı üzerinden bir ara yazılım üretilerek mağazanın tüm kategori ve buna bağlı ürün gamının oluşturulması sağlanmıştır. Yazılımda CS-Cart'a ait fonksiyonlar kullanılmıştır. Temelde ürün yönetimi için müşterinin kendisine ait veritabanı kullanılmaktadır. Taybo tarafından geliştirilen ara yazılım ile mağazadaki yaklaşık 50.000 ürün kategorisindeki 100.000 ürünün senkronizasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitedeki görsellik ve işlevsellik ile ilgili geliştirmeler yapılmıştır.

Meltem Gas Meltem Gaz Sanayi Mutfak Teçhizatları http://meltemgas.com Tasarım ve yazılım [php] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Hazırlanıyor...

GGD Gıda Güvenliği Derneği (GGD) Dernek http://www.ggd.org.tr Yazılım [php] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Hazırlanıyor...

Appealing Wedding Appealing Wedding Bands Alyans http://appealingweddingbands.com Tasarım ve işlevsellik ekleme [php, smarty] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Appealing Wedding Bands CS-Cart v2 üzerinde çalışan bir internet mağazasıdır. Bu site üzerinde smarty kullanılarak yeni bir skin geliştirilmiştir. Jquery kullanılarak bazı özellikleri yeniden düzenlenmiş ve geliştirilmiştir. Müşterinin istediği görünüm ve işlevselliğe kavuşturulmuştur.

Ayvit AYVİT Vitrifiye http://ayvit.com Tasarım [php] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Hazırlanıyor...

İdeal Et Kasap Tasarım Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Suadiye kasabı İdeal Et.
*/?>

Kaçmaz Emlak Kaçmaz Emlak Emlak Otomasyon Sistemi Tasarım ve yazılım [php] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Kaçmaz Emlak web sitesi önyüzü itibarı ile temsilcilik veren bir emlak portalı görünümündedir. Bir gayrimenkul portalının sahip olabileceği her türlü işlevselliğe sahiptir. Bunun yanında her bir temsilcilik için yönetim panelinden kullanılan yazılım bir emlak ofisinin gereksinim duyabileceği hemen her şeyi içeren bir emlak otomasyon yazılımıdır.

İlan kayıtları ile ilgili satış sözleşmesi, kira kontratı, yer gösterme sözleşmesi gibi her türlü sözleşme yapılabilir. Mülk sahiplerine, yer görenlere, temsilcilere e-posta ve SMS gönderimleri yapılabilir. Her bir kullanıcı için temsilcilik sahipleri ayrı ayrı çalışabilme saatlerini, ayrı ayrı işlem yetkilerini, komisyon hesaplamalarını ve ufak çapta gelir gider hesabını tutabilirler. İletişim rehberi sayesinde kartvizit bilgileri kaydedilerek, bilgiye kolay erişim ve rehber üzerinden yine e-posta ve SMS gönderimi yapılabilir. Temsilcilikler yönetim paneli sistemi içerisinden mesajlaşabilirler. Ayrıca sitedeki müşterilerle canlı yazışmalar yapma imkanı mevcuttur. İlanlar üzerine htırlatma notları ve alarmlar konulabilir, kredi kartı ile ödeme yapılarak anında reklama, vitrine ilan çıkartılabilir, ilanlar ile ilgili belge döküman vs. dosyaları sistemde saklanabilir.

Site yönetimi tüm reklam alanlarını kontrol edebilir, kredi kartı ve para transferi ile yapılmış ödeme takibini yapabilir. Temsilciler ve temsilci adaylarının yönetini gerçekleştirilir.

InfoTrio Solutions Yazılım Tasarım ve yazılım [php] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Hazırlanıyor...

Güncel İhale İhale Tasarım ve yazılım [php, mysql, ajax] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Güncel İhale web sitesinin tüm içeriği yönetim paneli aracılığı ile yönetilmektedir. Siteye ücretli olarak üye olunmaktadır. Üyeler sitede her gün yayınlanan tüm Türkiye'den toplanmış ihalelerden haberdar edilmektedirler. İhaleler üyelere eğer isterlerse otomatik olarak günlük e-postalar halinde de gönderilmektedir. Üyelik ücretler kredi kartı ve havale ile ödeme sistemi yoluyla alınmaktadır. İhalelerin temel bilgileri elle yönetim panelinden girilmektedir. Detay bilgileri ise, sisteme html dosyalar halinde atılmakta daha sonra bu dosyalar yazılım tarafından işlenerek yayına sokulmaktadır.

Vedat Konyalı Fotoğraf Tasarım ve yazılım [php] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Hazırlanıyor...

em-store Emlak Tasarım ve yazılım [php] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Hazırlanıyor...

127 ASA Fotoğraf Gurubu Fotoğraf Tasarım ve yazılım [asp] Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız »

Hazırlanıyor...
*/ ?>

Daha büyük resimleri açmak için küçük resimlere tıklayınız.

 

•Geçmiş Çalışmalardan Örnekler

Pasta Presto Çağdaş Yapım Eski Arkadaşlar Top100 Bulmak Kolay Sigorta Sentez Ticaret Yeniport Haber Portalı Muko Jeans Müjde Çorap Müjde Çorap */?>

Web teknolojileri, web yazılım, web tasarım, kurumsal yazılımlar.

Taybo Bilişim Hizmetleri
Kozyatağı Mah. Kozyatağı Sok. 29/29 Kadıköy - İSTANBUL
532 622 66 56

TAYBO.NET